CULTURE
THE SPACE
MIŁO to niemal 200 metrowe studio zlokalizowane w pięknej, przedwojennej kamienicy w samym centrum Warszawy. Dysponujemy pełną światła przestrzenią, którą stale dopracowujemy tak, aby była jak najlepiej dostosowana do potrzeb kreatywnego procesu - zarówno w pracy indywidualnej, i z klientami.
WORK LIFE BALANCE
Mocno wierzymy w to, że jakościowy czas wolny jest tak samo ważny, jak czas poświęcony pracy, więc staramy się tworzyć komfortową przestrzeń dobrze przygotowaną zarówno do pracy, jak i relaksu. W wolnym czasie możesz poczytać u nas książkę czy przejrzeć magazyn, zagrać w planszówkę lub piłkarzyki, albo odpocząć na balkonie z widokiem na Pałac Kultury.
THE PEOPLE
Tworzymy zgrany zespół osób, których łączy pasja do obrazu - i nie tylko. Lubimy się w pracy i prywatnie - niektórzy z nas znają się od lat, a MIŁO stało się miejscem, które połączyło ich zawodowo. Umiejętność efektywnej, zgranej pracy zespołowej to duża rzecz, a my nieskromnie przyznamy, że jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. Umiemy i lubimy ze sobą współpracować, pomagamy sobie nawzajem kiedy jest taka potrzeba, a kiedy jest okazja - wspólnie świętujemy sukcesy.